متن چند ماده عذایی موثر برای پیشگیری از سرطان

چند ماده عذایی موثر برای پیشگیری از سرطان :

این بار چند ماده غذایی برای پیشگیری و بروز سرطان برای شما می خواهیم معرفی کنیم و شما آن ها را برای خود در غذا هایتان بریزید تا به سرطان دچار نشوید و زندگی سالم با خانواده خود داشته باشید و در کنار خانواده خود لذت ببرید و اکنون ما برای شما ۴ نوع مواد غذایی معرفی می کنیم که آن ها را صرف کنید تا دچار بیماری سرطان نشوید.

  • سیر را در هر غذایی افزوده کنید و بخورید :

سیر یکی از غذا های موثر برای پیشگیری در سرطان می باشد و که به سیستم ایمنی بدن را تحریک می کند و پتانسیل بالایی بر خورد دار می باشد و برای نابودی از تومور های سرطانی بر خورد دار می باشد و سیر به میزان قابل توجهی از بروز سرطان معده جلوگیری می کند.

  • در غذای هر روز شما کلم باشد و یا اگه که در غذا شما نیست تهیه کنید و خود را با کلم سیر کنید :

کلم : یک نوع گیاه مغذی ضد سرطان می باشد که می توانید آن را مصرف کنید و بسیار توصیه می شود که اما باید توجه داشته باشید که امواج مایکروویو ۹۷ درصد از خواصیت ضد سرطانی بروکلی را از بین می برد و کارمندان چمدون توصیه می کنند که این کلم را به صورت بخارپز در سالاد و سوپ و غذا های خود اضافه کنید و استفاده کنید.

  • مغز های مقوی (( گردو و بادام و کشمش )) مصرف کنید :

مغز ها سرشار از سلنیوم می باشد و سلنیوم ماده معدنی و کمیابی می باشد که در سلولهای سرطانی را متقاعد به خود کشی می کنند و به سلول های که در حال تعمیر و بازگردانی DNA می باشد کمک می کند و طبق بیشترین آمار روی بیشتر از هزار مرد مبتلا به سرطان پروستات نشان می دهد که به سرعت این بیماری در حال رشد و تغذیه می باشد به همین خاطر است که می گویند مغز ها را بخورید تا سلنیوم بدن شما زیاد شود و در مقابل سرطان ها ایستادگی کند.

  • مصرف مرکبات خود را به ۲ وعده در روز کنید :

مرکبات خود را به ۲ وعده در روز کنید تا بیماری ها با خوردن مرکبات از بین بروند و خود را نمایش ندهند و خوردن مرکبات باعث می شود که در مقابل ویرویس ایدز مقابله کنند و در بدن شما نمانند.

منبع : بیتوته

منتشر شده در تاریخ: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
,