متن گوگل چگونه در آمد زایی می کند

گوگل چگونه در آمد زایی می کند :

مدت می باشد که ما در دنیای مجازی در حال خدمت به مردم هستیم و هر روز و هر ساعت و هر دقیقه می خواهیم به دنبال مطلب مورد نظر خود بگردیم به سایت گوگل رجوع می کنیم تا موضوع خود را پیدا کنیم الان صحبت از در آمد های سایت گوگل می باشد به گزارش سایت بانکی دات آی ار و نقل از چمدون شما حتمآ در روز حدود ۱۰۰۰ جستجو در گوگل را دارید.

  • گوگل از گوگل ادووردز :

اگر که هنگامی که شما جستجوی یک واژه به صفحه نتایج بیشتر دقت کنید خواهید فهمید که قسمت بالا ستون و سمت راست گوگل آگهی های تبلیغاتی متنی سایت ها را می بینید که نمایش قرار داده می شود یکی از در آمد گوگل هزینه تبلیغات در گوگل ادووردز می باشد.

  • گوگل ادسنس :

یکی دیگر از روش های در آمد زایی گوگل از بخش گوگل ادسنس می باشد که اکثر شما با گوگل ادسنس آشنایی دارید . اگر که با گوگل ادسنس آشنایی هم ندارید به شما معرفی می کنیم که این یک برنامهٔ تبلیغاتی ارائه‌شده توسّط گوگل است. دارندگان وب‌گاه‌ها می‌توانند در این برنامه نام‌نویسی کنند تا روی وب‌گاه‌هایشان تبلیغات متنی، تصویری و ویدئویی فعّال شود. درآمد حاصل از این تبلیغات که گوگل مدیریّت‌شان می‌کند، از راه per-click و یاper-impression است. گوگل علاوه بر راه‌های یادشده، مشغول آزمایش‌هایی برای اجرای خدمات cost-per-action است.

گوگل از این قسمت های دیگری مانند book و Image و Shopو google play هم نیز در آمد زایی می کند . 🙂

منتشر شده در تاریخ: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
,