متن چگونگی آرایش کردن در جذب مردان تاثیر دارد

اشتباهاتی در نحوه آرایش کردن می تواند مردان را از شما دور کند :

۱-لب های چسبنده و براق

در سال های اخیر لب رژ لب های چسبنده براق در بازار رواج پیدا کرده است و اغلب لزج هستند و همه چشم ها به آن خیره می شوند .اما شما باید بدانید که مردها از لب هایی که این گونه چسبنده و براق هستند منزجرند .لب هایی که به طور معمول ساعت ها به طور چسبانی روی هم چسبیده اند .

۲-موهای چوب شده 

هیچ مردی دوست ندارد به سمت زنی برود و انگشتانش را در موهای کسی فرو بکند که موهایش را از فرط آرایش با انواع اسپری و کرم موها به حالت چوب در آورده است .به دنبال آرایش مویی باشید که کاربردی تر باشد موهایی که فرهای زیبا به موهای شما بدهد و با یک دم اسبی بسیار شیک و زیبا

۳-رژلب های برجسته 

یکی زیادی روشن است و دیگری زیادی تیره اما زمانی که نوبت به سایه های رژلب می رسد مردان سخت گیر می شوند یک رنگ صورتی طبیعی می تواند ایده ای کاملا مناسب برای لب های یک خانم متشخص باشد .

۴-موهای اضافه شده (اکستنشن ها)

مردها هرچیزی را به صورت طبیعی اش دوست دارند .می توانید انواع جواهرات و لوازم آرایش را در کیفتان داشته باشید ,انواع اکستنشن ها ,زنجیرها اما سعی کنید خودتان را به شکل عروس در نیاورید .

۵-چشمان زیاد از حد دودی شده 

این فقط شمایید و یک آینه و یک سایه چشم .اما اگر زیاد از این سایه چشمتان استفاده کنید خودتان را در آینه بسیار زشت و غیر طبیعی می بینید .اگر سایه چشمتان بیش از حد تیره و دودی باشد جلوه ناخوشایندی به چهره شما خواهد داد .یک آرایش ملایم و دودی جذاب می تواند هر مردی را جذب کند .

۶-نارنجی بد رنگ 

رنگ برنزه بسیار زیبا و جذاب است اما نه آن گونه که شما را تبدیل به پرتقال کند .به دنبال رژگونه ای باشید که به طور طبیعی یک درجه تیره تر از پوست صورتتان باشد اگر نگرانید که اشتباه کنید رژگونه خود را با یک مرطوب کننده یا لوسیون مخلوط کنید و سپس آن را به صورتتان بمالید .

 

منتشر شده در تاریخ: ۲۸ تیر ۱۳۹۵
,