متن چکامه چمن ماه در فیلم و سریال منو تنها نذار

چکامه چمن ماه در فیلم و سریال منو تنها نذار :

مهدی مظلومی کارگردان سریال‌ های ۹۰ شبی طنز نظیر بدون شرح کمربندها را ببندید و زندگی به شرط خنده شناخته می‌ شود کارگردان سریال منو تنها نذار از شبکه جم تی وی Gem Tv است.

بیشتر ما حتی آنهایی که سینما را جدی دنبال می کنیم پیش از این حتی اسم صدف طاهریان را هم نشنیده بودند اما به یکباره با انتشار تعمدی عکس های بدون حجاب وخبر تصمیم به حضور در سریال های شبکه GEM TV تبدیل شد به یک بازیگر زن ایرانی که انگار سالهاست خاک صحنه می خورد و دود تصویر. چکامه چمن ماه و مانی کسرائیان بازیگرانی بودند که می شناختیم واز رفتنشان به جم متعجب شدیم ، بهمن مفید هم بازیگر پیشکسوت توانائی است که اگر به او میدان داده بودیم تا بتواند دوباره در سینمای ایران نقش موثری داشته باشد، حتما مانده بود اما حتی حدس هم نمی توانستیم بزنیم که کارگردان بی حاشیه برخی از ماندگارترین سریال های طنز تلویزیونی با “منو تنها نذار” سر از این شبکه ماهواره ای درآورد.

به این ترتیب، سه سریال قرار است در کنار سریال های ترکی لطیفه و گوزل از جم تی وی پخش شود که اولی زمین ناهموار با بازی بهمن مفید بازیگر قدیمی سینمای ایران دومی منو تنها نذار با بازی عده‌ ای که نام آن‌ ها اعلام نشد و حالا سومین آن‌ ها یعنی سریال آبی عشق هم تیزرهایش در حال پخش شدن است.

مهدی مظلومی کارگردان سریال‌ های ۹۰ شبی طنز نظیر بدون شرح کمربندها را ببندید و زندگی به شرط خنده شناخته می‌ شود، در دهه اخیر توفیق چندانی در تکرار موفقیت های خود نداشت و حالا سریالی را به نام «منو تنها نذار» برای شبکه جم روی آنتن می‌بردکه این تصمیم از جانب وی به نظر دور از انتظار و عجولانه می آید. وی همچنین کارگردان برنامه موفق “ماه عسل” احسان علیخانی نیز بوده است.

منتشر شده در تاریخ: ۱۰ مرداد ۱۳۹۵
,