متن چه تعداد روابط جنسی در روز مساله ای ندارد

این درست است که هر کاری بیش از حد مجاز ان برای بدن ضرر دارد برای روابط جنسی نیز همین طور هست برای مثال در مردان بعضی افراد هستند که در روز ۱۵ الی۲۰ بار در روز خود را با بر برقراری روابط جنسی ارضا میکنند که این یک امر غیر طبیعی است ولی اگر روزانه ۳ بار در روز ارضا شود یک امر طبیعی است واین بیماری حساب نمیشود .hhww3-2

یک امر غیر منطقی این است که افرادی هستند که فکر میکننند اگر زیاد از غریضه جنسی استفاده کنند از کالری بدن کم میشود که اصلا چنین چیزی صحت ندارد .رابطه در هر زوج کاملا متفاوت است ممکن هست یک زوج ۳۰ ساله امکان دارد دو بار در هفته رابطه داشته باشند ولی امکان این وجود دارد که یک زوج ۳۰ ساله دیگر ماهی فقط یک بار با هم رابطه داشته باشند که این بستگی به زوجین و بنیه انها بستگی دارد.

index2

یک باور غلط وجود دارد که رابطه زیاد باعث ضعیف شدن چشم انسان میشود که کارشناسان ان را کاملا رد کردنند زیرا این نوع نیاز را باید از بین برد و راه ان رابطه جنسی وبه موقع است.

414156b8a696fb6965fd1058478754e0

مثلا مرد یا زنی تمایل داشته باشد ۳-۲ بار در روز رابطه برقرار کند ولی همسرش حتی تمایل به برقراری یکبار رابطه در ماه هم نداشته باشد. در این موارد مشکلات پیچیده می‌شود و حتی کار به جدایی می‌کشد. به همین دلیل توصیه  می‌شود قبل از ازدواج از میزان نیازهای جنسی همدیگر بر آوردی دقیق داشته باشید.

منتشر شده در تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵
,