متن نتورک مارکتینگ

نتورک مارکتینگ یا بازاریابی شبکه ای چیست ؟

از جمله تمایلات روز افزون در دنیا ,میل به داشتن شغل خانگی است .مردم سراسر دنیا به تدریج به اهمیت این نکته پی بردند که صاحب کار و ارباب خودشان باشند . فقط وقتی که ارباب خودتان باشید ,موارد زیر تحت کنترلتان خواهد بود ,این که کجا کار کنید .این که با چه کسی کار کنید . این که چطور کار کنید . و این که درآمدتان چه قدر باشد .

تصور داشتن شغلی از آن خود برای اکثر مردم ایجاد دلهره می کند.زیرا برایشان مستلزم بیرون آمدن از حاشیه امن خودو مواجه با امور غیر قابل پیش بینی و ریسک هایی می باشد .اما به رغم همه این ها داشتن کاری که کامل از آن خودمان باشد ,تنها راهی است که امکان تسلط بر خود و شرایط را برای ما فراهم می کند و  ما را از لحاظ مالی و… به موفقیت  حتمی می رساند .فقط ۳ درصد از جمعیت دنیا دولتمند هستند .از این تعداد ,۷۴درصد صاحب کار خودشانند .در ایلات متحده در هر ۱۰ ثانیه یک شغل خانگی جدید افتتاح می شود و هم اکنون نزدیک به ۲میلیون آمریکایی از طریق مشاغل خانگی درآمدهای چند میلیون دلاری کسب می کنند .

بهترین و آسان ترین راه برای شروع یک کار خانگی ,نتورک مارکتینگ است .

امروزه کلمه نتورک مارکتینگ بر سر زبان ها افتاده و به گوش اکثر مردم دنیا خورده است .نتورک مارکتینگ نوعی از تجارت است که در آن مصرف کنندگان یک شرکت تولیدی بازاریاب محصولاتی باشد که خود مصرف می کند در واقع از محصولی که خودش استفاده می کند به دیگران معرفی می کند و تبلیغ می کندو با انعقاد قرارداد با شرکت تولید کننده و معرفی محصول به دیگران می توانند درآمد قابل توجهی کسب کنند .در صورتی که شخص بتواند با معرفی این تجارت به اطرافیان خود و معرفی آن ها به شرکت گروه فروش خود را شکل دهد .و طبق پلن های درآمد زایی شرکت ,درصد مشخصی از قیمت کالاهای در گروه فروش خود را به عنوان پورسانت از شرکت دریافت کند .

 

 

منتشر شده در تاریخ: ۱۳ تیر ۱۳۹۵
,