متن لاغری

خیلی ها فکر می کنند افراد لاغر یا کم غذا می خورند یا فعالیت بدنی زیادی دارند ,اما همیشه هم این طور نیست ,چون بسیاری از آن ها روش های خوب غذا خوردن را بلدند .البته باورهای زیادی درباره لاغرها وجود دارد و بعضی ها درست و بعضی ها نادرست است .

یکی از مهم ترین عادت های غذایی افراد لاغر یا بهتر بگوییم افرادی که تناسب اندام دارند این است که عاشق میوه و سبزیجات هستند .اغلب افراد لاغر همیشه ظرف هوس انگیزی از میوه های رنگارنگ را در یخچال آماده دارند و با لشکری از بروکلی ,هویج ,گوجه ,کدو و بادمجان ,گل کلم ,فلفل دلمه ای و کاهو به جنگ چاقی می روند .

خیلی از ما متوجه پرخوری هایمان در تعطیلات آخر هفته نمی شویم و بیشتر از هرروز دیگری غذا می خوریم ,بدون این که بفهمیم همه این کالری های مصرفی اضافی به افزایش وزن منجر خواهند شد ,البته لاغرها توجه ویژه ای به این موضوع دارند و به محض این که آخر هفته پرخوری کنند روز بعد با افزایش تحرک یا کم خوری همه چیز را جبران می کنند .

اولین راز لاغری

از دلایل لاغری افراد لاغر این است که به باشگاه می روند . شاید شما هم جزو افرادی باشید که فکر می کنید تنها افراد چاق و آن هم برای کاهش وزن به باشگاه می روند در حالی که اصلا این طور نیست و تقریبا همه آن هایی که تناسب اندام دارند و به عبارتی لاغر هستند دست کم دو بار در هفته به باشگاه می روند و ورزش می کنند تا دچار اضافه وزن نشوند .

دومین راز لاغری

یکی از دلایل لاغری افراد لاغر این است که موقع ناراحتی غذا نمی خورند . افرادی هستند که وقتی ناراحت یا عصبی هستند با غذا جشن می گیرند در واقع آن ها از غذا به عنوان مرهمی برای روحشان استفاده می کنند .کسانی هستند که برای کسب آرامش و به جای پیدا کردن برای راه حل مشکلاتشان غذا را استفاده می کنند .

 

منتشر شده در تاریخ: ۱۴ تیر ۱۳۹۵
,