متن درمان جوش صورت و سیاهی دور چشم با روش خانگی

جوش صورت و سیاهی دور چشم یکی از مشکلات پوستی است که به راحتی می توانید آن را درمان کنید

راه های شگفت انگیز برای داشتن پوستی زیبا با سیب

سیب دارای ویژگی های جوان سازی پوست و بهبود بخشیدن به وضعیت پوست است که می تواند به زیبایی پوست کمک کند .

مزایای سیب 

مرطوب نگه داشتن پوست 

سیب یکی از ویژگی هایی که دارد نگه دارنده مرطوب عالی برای پوست است .محتوای بالای موجود در سیب باعث می شود مایع موجود در پوست تامین شده باقی بماند .یک برش سیب بردارید و آن را روی پوست خود بمالید و صبر کنید تا کامل خشک شود این کار باعث می شود در سطح روغن پوست شما تعادل ایجاد شود و پوست شما را به خوبی آبدار کند .

نرم کننده طبیعی 

مرطوب سازی جلوی از دست دادن محتوای آب پوست شما را با تشکیل یک لایه محافظتی روی آن می گیرد و سیب میتواند در این زمینه به شما کمک کند .پوره سیب ,عسل و خامه ترش را با هم مخلوط کنید این مخلوط را روی صورت و دست های خود بمالید تا پوست نرم و لطیف داشته باشید .

پاک کننده  و درخشان کننده پوست 

سیب به عنوان یک پاک کننده عالی و درخشان کننده پوست برای شما عمل می کند .یک قاشق غذا خوری آب سیب و عسل را به همراه یک قاشق غذا خوری شیر مخلوط کنید این مخلوط را روی پوست به مدت چند دقیقه نگه دارید و سپس با آب سرد آن را بشویید تا پوست شما درخشان شود .

سیب درمانی برای سیاهی دور چشم 

ویتامین ها و مواد معدنی مختلف موجود در سیب به عنوان یک سبک کننده پوست عمل می کند و بنابراین در کاهش حلقه های تیره اطراف چشم موثر است و دارای ویتامین CوBو پتاسیم است که پوست اطراف چشم را تغذیه می کند .

چند برش از سیب سبز را بجوشانید ,آن ها را به حالت خمیری در آورید و اجازه دهید سرد شود حالا آن را زیر ناحیه چشم برای روشن کردن دایره های تیره و تسکین پوست قرار دهید …می توانید برش های سیب را به مدت ۱۵دقیقه روی هر چشم برای کاهش پف کردن و استرس از آن ناحیه قرار دهید .

 

 

 

 

منتشر شده در تاریخ: ۱۲ تیر ۱۳۹۵
,