متن دانلود فیلم پذیرایی ساده

دانلود فیلم پذیرایی ساده با کیفیت خوب و لینک مستقیم

منتشر کننده ی فایل : گروه استار وی

موضوع (ژانر) : اجتماعی

فرمت : mkv

حجم : ۸۰۰ مگابایت

مدت زمان: ۹۰ دقیقه

محصول : ایران

سال ساخت : ۱۳۹۲

کارگردان : مانی حقیقی

بازیگران : ترانه علیدوستی، مانی حقیقی، سعید چنگیزیان، اسماعیل خلج، صابر ابر، نقی سیف جمالی، نادر فلاح، محمدرضا نجفی، قربان نجفی، مهدی توکلی زانیانی، علیرضا قره‌خانی

خلاصه داستان :داستان اصلی فیلم  شامل نمایش عکس العمل  ۱۱ کاراکتردر مواجهه با تقدیم پولی هنگفت است: سربازی در ایست بازرسی، پیرمردی تنها و کوه نشین، دو بچه روستایی هیزم فروش، صاحب یک قهوه خانه سر راهی، یک جوان خلافکار، یک قاچاقچی که با قاطرش مشروب حمل می کند، یک نگهبان، دو جوان راننده کامیون و نهایتاً مردی که مشغول حفر قبر در زمین یخ زده برای دفن فرزند یک روزه ی مرده اش می باشد که اوج فیلم است. نکته تأمل برانگیز این است که تمام این شخصیت ها، مرد می باشند و تنها زن سریال که آرایش، چهره، اندام و لباسش بعنوان جاذبه جنسی فیلم استفاده شده، همان یک نفر از آن دو زوج است.

 

توضیحات و اخبار این اثر :

حُسنِ کارِ مانی حقیقی این است که تجربه می‌کند. دست کم در سطح روایت. و از این منظر با دیگر فیلمسازان نسل جدید مانند اصغر فرهادی فرق دارد. اصغر فرهادی کاری را که بارها و بارها شده است با استادی تمام اجرا و تکرار می کند. در حالی که مانی حقیقی، که در کارگردانی به معنای دقیق کلمه یعنی دکوپاژ و اجرای آن دست کمی از همنسلان خود ندارد، می‌کوشد کاری ذاتاً نو بکند. و این ریسکش بیشتر است. امّا دستاوردهایش نیز ــ آن گاه و آن جا که دستاوردی هست ــ هیجان‌انگیزترند.

 

دانلود فیلم پذیرایی ساده از سرور آپلودبوی

دانلود با لینک مستقیم از سرور Uploadboy

دانلود فیلم پذیرایی ساده از سرور رودفایل (با حجم بالا)

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

منتشر شده در تاریخ: ۱۹ تیر ۱۳۹۳
,