متن دانلود فیلم قاعده ی تصادف

دانلود فیلم قاعده ی تصادف با کیفیت خوب و لینک مستقیم

منتشر کننده ی فایل : گروه استار وی

موضوع (ژانر) : اجتماعی

فرمت : mkv

حجم : ۸۰۰ مگابایت

مدت زمان: ۹۰ دقیقه

محصول : ایران

سال ساخت : ۱۳۹۲

کارگردان : بهنام بهزادی

بازیگران : اشکان خطیبی، مهرداد صدیقیان، بهاران بنی احمدی، امیر جعفری، سروش صحت، امید روحانی و…

خلاصه داستان : داستان چند جوان است که دور هم جمع شده اند تا تئاتری را آماده و در خارج از کشور به روی صحنه ببرند. در این میان تنها نفری که حقیقت رفتن خود را به والدینش می گوید دچار مشکل می شود و گروه بین دو راهی رفتن و نرفتن قرار می گیرد و…

توضیحات و اخبار این اثر :

قاعده ی تصادف داستان ساده ای است ، که در پیچیدگی های بزنگاه تصمیم گیری ها معنا می شود . بزنگاهی که یادآور کامیکازه هاست.

آدمی های فیلم بهزادی بدون تنش ویژه ای صحنه ی نمایش را ترک می کنند ، به زندان نمی افتند ، نمی میرند ، مرتکب جنایت نمی شوند . حتی سازش ومصالحه ای در کار نیست ، اما طرفین دعوا، دچار غبنی می شوند ، که مایه منفعت طرف مقابل هم نیست .

آدمی های قاعده ی تصادف با هم بیگانه اند . این بیگانگی از سر لجاجت نیست ، از آن جایی این بیگانگی شروع می شود ، که فراموش می کنند ، الفبای ادبیات دلربای دو طرف با هم فرق می کند . حتی سعی می کنند ، در یک فضای معقول گفت و گو کنند ، تصمیم های احساسی نگیرند و علاوه بر دوره کردن خودشناسیشان ، به تشخیص درستی از طرف مقابلشان دست پیدا کنند ، اما به دلیل نداشتن زبان مشترک ، در این تلاش هم ناکام می مانند .

 قاعده ی تصادف فقط انشقاق میان نسل ها نیست . این که طرز تفکر نسل ها با هم متفاوت است  و در این نزدیک شدن هیچ کدام تلاشی نمی کنند ایده ی دمدستی فیلم نمی ماند.  حتی نشانه ی شوریدن جوان ترها  بر سنت ها ی پیشینیانشان نیست . دیالوگ شهرزاد و پدرش (با بازی امیر جعفری ) موید همین نکته است . هم پدر و هم دختر این را شنیده اند ، که بحران را می توان با مسالمت و حتی ملایمت برطرف کرد . می توان شرایط طرف مقابل را در نظر گرفت . می توان به او حق داد و منصفانه درباره ی او قضاوت کرد ، اما جایی که پای خواسته ها در میان است ، آن وقت مذاکره ی مسالمت آمیز جای خود را به تنش و دعوا و بحران می دهد .

 

دانلود فیلم از سرور آپلودبوی

دانلود با لینک مستقیم

دانلود فیلم قاعده ی تصادف از سرور رودفایل

دانلود با لینک مستقیم از سرور رودفایل

منتشر شده در تاریخ: ۱۹ تیر ۱۳۹۳
,