متن دانلود فیلم آزمایشگاه

دانلود فیلم آزمایشگاه با کیفیت خوب و لینک مستقیم

منتشر کننده ی فایل : گروه استار وی

موضوع (ژانر) : اجتماعی

فرمت : mkv

حجم : ۸۰۰ مگابایت

مدت زمان: ۹۰ دقیقه

محصول : ایران

سال ساخت : ۱۳۹۲

کارگردان : حمید امجد

بازیگران : رامبد جوان، باران کوثری، افشین هاشمی، رضا کیانیان و…

خلاصه داستان : آزمایشگاه فیلم ساده‌یی است، مخاطب به سادگی وجوه کاراکترها را می‌یابد و خط اصلی داستان را تمام و کمال متوجه می‌شود. «قهرمان» (افشین هاشمی)، جوانی شهرستانی است که دانشجوی نمونه دانشگاه شده است، او به یاری هم دانشگاهی‌اش نیلوفر (باران کوثری) وارد محیط آزمایشگاه پدر نیلوفر (رضا کیانیان) می‌شود و آن هنگام است که رقابت‌ها آغاز می‌شود.

توضیحات و اخبار این اثر : آزمایشگاه یک فیلم فانتزی، کمدی خوش ساخت، به تولید کانون ایران نوین و موسسه سینمایی ایران کویر و به توزیع موسسه نسیم صبا، محصول ۱۳۹۰ است که توانسته مفهوم سرگرمی را به‌عنوان یکی از خاصیت‌های سینما به آن بازگرداند و این همان رسالت بسیار مهمی است که سینما نتوانسته در سالیان اخیر بدان پایبند باشد.

جهانی که آزمایشگاه برای ما ترسیم می‌کند، جهانی فرم‌گراست که با کاراکترهایی فرم‌پذیر، حالاتی را به انجام می‌رسانند که اولا ضرورت انجامش برای مخاطب توجیه‌پذیر است، ثانیا در تداوم آن حالات، انشعابات داستانی فراوانی قرار می‌گیرد و ثالثا پایانی دارد که کلیشه‌ای نیست و البته با سر و بدن قصه، همخوانی دارد.

دلیل دیگر این مدعا به فرم روایت برمی‌گردد؛ یک داستان با ضرباهنگی تند که این شدت، هم در دیالوگ‌گویی خود را نشان می‌دهد و هم در اکت‌های کاراکترهای فراوانش. این وارونگی از دیالوگ به اکت و هارمونی دوست داشتنی و با تأنی آن، نه‌تنها مخاطب را خسته نمی‌کند بلکه او را از مناسبات چند‌بعدی فیلم دور نگه نمی‌دارد. این شتاب سریع که در چند فیلم اکران‌شده سال ۹۱ نیز به کار رفته بود هیچ‌گاه تا این اندازه موفق نشده بود خود را با اجرا وفق دهد و این مزیت گرانبهایی است که آزمایشگاه از آن برخوردار است.

کاراکترهای آزمایشگاه، انسان‌هایی شناسنامه‌دار هستند که در اکثر مواقع به شناسه روحی و اخلاقی خود وفادار می‌مانند. رگه‌های استوار اما پنهانی عشق نیلوفر به قهرمان می‌تواند نتیجه سکانس پایانی را برای ما قابل باور کند، اخلاقیات پدر نیلوفر در سکانس ابتدایی فیلم، می‌تواند تصمیم نابخردانه او در انتهای فیلم را نتیجه دهد و. . . نکته مهم اینجاست که این روحیات، هیچ‌گاه در مسیر کلیشه حرکت نکرده، به‌گونه‌ای که ما از ابتدای فیلم و با توجه به این روحیات بتوانیم پایان هر یک از روابط انسانی و اخلاقی در فیلم را حدس بزنیم.

 

دانلود از سرور آپلودبوی :

Azmayeshgah 810MB .mkv

منتشر شده در تاریخ: ۱۹ تیر ۱۳۹۳
,