متن دانلود بازی برزیل شیلی

دو تیم برزیل و شیلی در اولین دیدار از مرحله یک‌هشتم نهایی جام‌جهانی ۲۰۱۴از ساعت ۲۰و ۳۰دقیقه در بلوهوریزنته به مصاف هم رفتند که این دیدار در ۱۲۰دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا میزبان در ضربات پنالتی برنده شود و به دور یک‌چهارم نهایی صعود کند.

خولیو سزار به عنوان بهترین بازیکن میدان در این مسابقه انتخاب شد.

برزیل با ترکیب زیر به مصاف شیلی رفت:

خولیو سزار، دنی آلوس، تیاگو سیلوا، داوید لوئیز، فرناندینیو، مارسلو، هالک، فرد، نیمار، اسکار، لوئیز گوستاوو

 

ترکیب تیم ملی شیلی برای دیدار با برزیل :

براوو، منا، ایسلا، سیلوا، سانچس، ویدال، وارگاس، مدل، خارا، آرانگوئیز، دیاس

 

 

دانلود بازی برزیل شیلی از سرور سایت آپلودبوی فایل مانی

نیمه اول

پارت ۱ :  فایل مانی / آپلودبوی

پارت ۲ : فایل مانی / آپلودبوی

نیمه دوم

پارت ۱ : فایل مانی / آپلودبوی

پارت ۲ : فایل مانی / آپلودبوی

وقت اضافه و پنالتی

پارت ۱ : فایل مانی / آپلودبوی

پارت ۲ : فایل مانی / آپلودبوی

گزارش لحظه به لحظه بازی

برزیل و شیلی در اولین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی در ورزشگاه بلوهوریزنته به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان ۱۲۰ دقیقه با تساوی یک بر یک همراه بود. میزبان بازی را هجومی شروع کرد و موفق شد به گل هم برسد. داوید لوئیز مدافع پیشتاخته برزیل در دقیقه ۱۸ موفق شد روی اشتباه مدافعان شیلی دروازه این تیم را باز کند. هرچند تصاویر تلویزیونی نشان می‌داد لوئیز تاثیر کمی روی گل داشته است.

در ادامه بازیکنان شیلی رو به جلو حرکت کردند و موفق شدند گل تساوی را به ثمر برسانند. اشتباه هالک باعث شد تا آلکسیس سانچس در دقیقه ۳۲ گل تساوی بازی را به ثمر برساند.

برزیل در نیمه دوم بازی را هجومی آغاز کرد. حملات پرتعداد برزیلی‌ها با درخشش دروازه‌بان و دفاع منظم شیلی راه به جایی نبرد. در میانه‌های نیمه دوم لوئیز گوستاوو دو اخطاره شد تا بازی بعدی تیمش را از دست بدهد. برزیلی‌ها حتی موفق شدند دروازه شیلی را نیز باز کنند. هالک موفق شد دروازه براوو را باز کند اما هاوارد وب با تاخیر در سوت خود دمید و اعلام کرد که این بازیکن از دست خود برای کنترل توپ استفاده کرده است تا ورزشگاه بلوهوریزنته به یک باره ساکت شود.

در ادامه برزیلی‌ها کاملا جلو کشیدند و چندین موقعیت جدی روی دروازه شیلی ایجاد کردند. هالک در دقیقه ۸۱ یکی از موقعیت‌های جدی تیمش را از دست بدهد و درخشش براوو مانع از این شد تا مهاجم تنومند برزیلی پایش به گلزنی در این دیدار باز شود.

در نهایت بازی دو تیم در ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود.

دو تیم در ۱۵ دقیقه نخست بازی نسبتا آرامی را به نمایش گذاشتند هرچند برزیلی‌ها برتری نسبی به حریف خود داشتند اما باز هم به گل نرسیدند تا همچنان بازی یک بر یک دنبال شود.

در وقت اضافه نیمه دوم گری مدل یکی از بهترین‌ بازیکنان شیلی مصدوم شد و زمین مسابقه را ترک کرد. برزیلی‌ها نیز لحظه به لحظه شدت حملات خود را روی دروازه شیلی بیشتر کردند اما باز هم نتوانستند به گل برسند. اسکولاری در دقایق پایانی ویلیام را به جای اسکار به زمین مسابقه فرستاد. اما حضور این بازیکن نیز موثر واقع نشد. پینلا در دقیقه ۱۲۰ می‌توانست آب سردی بر پیکره برزیلی‌ها بریزد و تیمش را برنده کند اما ضربه این بازیکن به دیرک دروازه اصابت کرد تا پنالتی سرنوشت تیم برنده این بازی را مشخص کند.

منتشر شده در تاریخ: ۲۰ تیر ۱۳۹۳
,