متن دانلود بازی آلمان فرانسه

دانلود مسابقه آلمان فرانسه

فرانسه و آلمان در دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه ماراکانا مقابل هم قرار گرفتند که در پایان آلمان با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

تنها گل دیدار را متس هوملس در دقیقه ۱۳ وارد دروازه خروس‌ها کرد.  در پایان این بازی ماتس هوملس، مدافع تیم ملی آلمان که تک گل بازی را در دقیقه ۱۳ به ثمر رساند به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد. هوملس در این بازی ۹۰ دقیقه در میدان حضور داشت، ۴۴ پاس داد و دو شوت به سمت دروازه فرانسه شلیک کرد.

آلمان با ترکیب زیر به مصاف شیلی رفت:

نویر، هودس، هوملس، خدیرا، شواین اشتایگر، اوزیل، کلوزه، مولر، لام، کروس، بواتنگ.

 

ترکیب تیم ملی فرانسه برای دیدار با برزیل :

لوریس،‌ دبوشی، اورا، واران، ساخو، کابای، والبوئنا، بنزما، گریزمان، ماتوییدی، پوگبا.

 

 

دانلود بازی آلمان فرانسه از سرور سایت آپلودبوی فایل مانی

خلاصه نیمه اول

 فایل مانی / آپلودبوی

خلاصه نیمه دوم

 فایل مانی / آپلودبوی

گزارش لحظه به لحظه بازی

تیم‌های ملی فرانسه و آلمان برای برگزاری اولین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی برزیل، از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه امشب (جمعه – به وقت تهران) در ورزشگاه ماراکانای شهر ریودوژانیرو به مصاف هم رفتند که این دیدار با تک گل دقیقه ۱۳ مت هوملس با برتری یک بر صفر آلمان و صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی همراه شد.

در شرایطی که فرانسه تا دقیقه ۱۳ بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما این آلمان بود که روی یک ضربه ایستگاهی که تونی کروس ارسال کرد،‌ توسط مت هوملس به گل اول بازی دست پیدا کرد و نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود ژرمن‌ها به پایان رسید.

فرانسوی‌ها که سعی داشتند در همان نیمه اول جبران مافات کنند در دقیقه ۳۴ روی یک ضدحمله که از سوی گریزمان تدارک دیده شده بود به سمت دروازه آلمان آمدند اما این نویر بود که برابر ضربه نهایی والبوئنا واکنش خوبی نشان داد و از دروازه تیمش محافظت کرد. پس از آن خروس‌ها دو ضربه کرنر پشت سر هم نیز به دست آوردند اما از آنها هم بهره‌ای نبردند.

در نیمه دوم هم این فرانسوی‌ها بودند که بیشتر به سمت دروازه آلمان می‌آمدند اما ژرمن‌ها اغلب به ضدحمله چشم دوخته بودند. هر دو تیم در این نیمه به موقعیت‌هایی دست پیدا کردند اما نتوانستند از آنها به خوبی استفاده کنند تا در نهایت ژرمن‌ها با همان نتیجه یک بر صفر فرانسه را شکست دهند و به مرحله نیمه نهایی جام بیستم صعود کنند. آلمان در مرحله نیمه نهایی جام بیستم به دیدار برنده بازی برزیل – کلمبیا خواهد رفت.

منتشر شده در تاریخ: ۲۰ تیر ۱۳۹۳
,