متن دانستنی های جنسی

۱-مردان در مورد احساساتشان صحبت می کنند اما

مردان ترجیح می دهند در مورد احساساتشان غیر مستقیم صحبت کنند پس از همسرتان بخواهید برنامه اش را برای تعطیلات آخر هفته بگوید یا این که فکر و تصور خود را در مورد شما و اولین باری که شما را ملاقات کرده است ,بیان کند .پاسخ او روشن می کند احساسش چیست و این گونه خود را به شما نزدیک تر می بیند .

۲-مردان با کارهایشان دوست داشتن را بیان می کنند

بیشتر مردان ترجیح می دهند احساسات و حس دوست داشتن را با انجام برخی کارها بیان کنند ,مثلا وقتی وسایل خراب خانه را تعمیر یا حیاط را تمیز می کنند یا سطل زباله را بیرون می برند ,دوست داشتن خود را نشان می دهند .حتی خرید کردن برای خانه و زیبا سازی محیط آن هم بیانگر این است که شما را دوست دارد .

۳-مردان ازدواج را جدی می گیرند

مردان معمولا از ابراز سریع نظر خود واهمه دارند . شواهد نشان می دهد آن ها ازدواج را بیشتر جدی می گیرند ولی ممکن است مدت طولانی تری طول بکشد تا احساس خود را بیان کنند زیرا می خواهند مطمئن شوند کاری که انجام می دهند ,درست است .نتایج یک بررسی روی مردان متاهل نشان داد وقتی مردی با اطمینان کامل تصمیم به ازدواج می گیرد ,همه جوانب را بررسی کرده و بیشتر معیارها را مطابق میل خود می بیند .۹۰درصد مردان می گویند اگر قرار باشد دوباره ازدواج کنند ,با همین همسرشان ازدواج خواهند کرد .

۴-او یک شنونده واقعی است

بیشتر ما خانم ها وقتی حرف دیگران را گوش می دهیم معمولا با حرکات اشاره و بدن و گفتن کلماتی مثل بله یا نه یا می دانم به آن ها نشان می دهیم به حرف هایشان گوش می دهیم .این اشاره ها ,بخشی از نظر و درک ما را به فردی که در حال صحبت است ,منتقل می کند اما در این مورد مردان صدق نمی کند .وقتی که با همسر خود صحبت می کنید و چیزی نمی گوید

آریا تاک یا حرکتی از او نمی بینید ,به معنی آن نیست که گوش نمی دهد بلکه ترجیح می دهد ساکت باشد و در مورد آنچه شما می گویید ,فکر کند .

 

منتشر شده در تاریخ: ۱۹ تیر ۱۳۹۵
,