متن حضور شبنم قلی خانی در دورهمی ((مهران مدیری))

حضور شبنم قلی خانی در دورهمی ((مهران مدیری)) :

شب گذشته مهران مدیری برنامه را با پرداختن به موضوع سودجویی و سودجویان اقتصادی کشور آغاز کرد و در ادامه پس از بخش های نمایشی میزبان بازیگر نقش «مریم مقدس»شبنم قلی خانی شد.

مهران مدیری ابتدا شبنم قلی خانی را بازیگر، کارگردان، فردی آرام و بی حاشیه در عرصه هنر معرفی کرد و پس از سلام و احوالپرسی با حضار از او در مورد، بی حاشیه بودن و دخالت نکردن در اتفاقات دنیای هنر پرسید و قلی خانی هم در این خصوص توضیح داد: همیشه از حاشیه دور بودم و دوست دارم روی کار، زندگی و تدریسم تمرکز کنم. شاید بقیه انتخاب می کنند که در حاشیه باشند اما من نه.

شبنم قلی خانی در دورهمی

آن در ادامه صحبت های خود را با نخستین حضور خودش در عرصه بازیگری آغار کرده است و گفته است که : من در اوایل این که می خواستم بازیگر بشوم طراحی صحنه خوانده ام و در کنار طراحی صحنه هم بعد به بازیگری  ادامه دادم و پا در عرصه هنر و بازیگری قرار داده ام و من برای کاردانی ام در استرالیا ادامه دادم و تجربه ساخت ۱۱ فیلم و انیمیشن کوتاه را دارم.

بازیگر مجموعه فیلم سرزمین کهن به تدریس خود در دانشگاه اشاره کرده است و توضیح داده است که : چهار ساز قبل از این که به کشور خودم یعنی (ایران بیایم) در دانشگاه تدریس می کردم و معلم بودم و آن زمان به دلیل سن کمی که داشتم سعی و تلاشم بر این بود که با دانشجویان بیشتر از قبل رفاقت کنم و حتی با استاد دانشگاه هم داشتم رفاقت می کنم من اصل هنر و حرفه کاری ام را به نوع تدریس بیشتر قبول می کنم و گفت که من در سال ۱۱ سالگی در سال ۸۲ شروع به ساخت انیمیشن و فیلم های کوتاه کرده ام. این مصاحبه توسط مهران مدیری انجام شد و به پایان رسید.

 

منتشر شده در تاریخ: ۲۹ تیر ۱۳۹۵
,