متن چگونه چاق شویم

قبل از خواندن مطالب این را به یاد داشته باشید که برای اضافه وزن و گرفت برنامه باید به پزشک مراجعه کرد واین مطالب برای بهبود وزنی شما مفید میاشد در ذهن خود این را جای بگذارید که اضافه وزن با انباشته کردن چربی متفاوت میباشد.

یک هرم ارزش غذایی درست کنید وطبق برنامه ومیزان کالری مصرفی غذا مصرف کنید ومحصولات با ارزش غذایی و کالری بالا را میتوان انتخاب کرد.

مرحله بعد این است که اگر در روز سه وعده غذا میخورید ومجموع کالری جذب شده ۲۰۰۰ کالری در روز است شما میوانید با بیشتر کردن وعده های غذایی مثلا پنج وعده در روز میتوان کالری بیشتری به دست اورد مثلا ۲۵۰۰ کالری این در رشد بدن تاثییربسزایی دارد.

راه دیگری که تاثییر زیادی در رشد وزنی وماهیچه ای ما دارد ورزش کردن است وخصوصا ورزش بدن سازی شما با شروع ورزش باید حرکات سبک کار کرد ه و به مرور زمان ان را ارتقاع داده و رشد عضلانی خود را مشاهده کنید این نوع اضافه وزن یکی از صحیح ترین نوع رشد  وزن میباشد.

اخر هر هفته خود را وزن کنید ولی توقع افزایش ۴الی ۵کیلویی نداشته باشید زیرافزایش بیش از یک کیلو در هفت انباشته کردن چربی است ولی شما با اضافه کردن هفتهای نیم تا یک کیلو میتوانید در برج ۴ الی ۵ کیلو اضافه وزن داشته باشید.

اگر از افرادی هستید که خیلی وقت است وزنی اضافه نکرده اید ممکن است که در هفته های اول ودوم اضافه وزن نداشته باشید که راه حل این مساله باید هر هفته که وزن اضاف نکردید ۲۵۰ کیلو کالری مصرف کنید.

نکته:

درست است که دنبال اضافه وزن هستید اما از انباشته شدن چربی در بدن خود ممانعت کنید چون چربی ها با خود بیماری های زیادی را در پیش دارد.

یکی دیگر از روش های اضافه وزن خوردن اب روزانه ۲ لیتر اب میباشد که به وزن شما اضاف میکند.02d61c2b3787a9f1498af119abd0a6dd

منتشر شده در تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵
,