متن اعتیاد خانمان سوز

اعیاد یک نوع عادت هست که میشود به هر نوع عادت که به او وابسته شده ایم گفته شود اما منظور ما از اعتیاد در این مطلب اعتیاد به مواد مخدر وزیان اور است مادر اینجا از ضررات ان برای شما مطرح میکنیم .

اولین مطلب که خیلی مورد بحث ما بوده این است که اول قبل از اسیب به شخص بیمار به خانواده او اسیب جدی میرسد از این رو فرد بیمار قبل از این که به خود فکر کند باید به افراد نزدیک خود توجه کند زیرا بیشتر از خود به ان ها اسیب میرساند بس برای جلو گیری از این مساله باید دنبال راه حل باشیم.

شخص بیمار باید اراده خود را تقویت کرده چون فرد بی اراده توانایی حتی زندگی کردن را نیز ندارد برای تقویت این قوا باید یک تصمیم گرفت و پای تصمیم خود ایستاد تا بر بیماری خود قلبه کند .

هرچند در اغلب موارد بیماری های روحی زمینه ساز اعتیاد زنان می باشد، اما چنانچه فرد قبل از اعتیاد، از سلامت روحی و روانی برخوردار باشد، اعتیاد می تواند موجب بروز بسیاری از بیماری های روانی باشد.

احتمال ابتلا به انفارکتوس عضله قلب، سکته مغزی و سرطان لثه و مثانه و سرطان دهانه رحم با مصرف سیگار و مواد مخدر در زنان افزایش می‎یابد.

استعمال مواد مخدر همچنین منجر به عوارض سوء در دوران حاملگی و یائسگی زود هنگام می‎شود و احتمال ناباروری و یا باروری دیرهنگام و سقط جنین را افزایش می‎دهد.

اعتیاد زنان آنها را برای تأمین هزینه مواد مخدر به روسپیگری و خودفروشی می کشاند، در نتیجه، اغلب آنان مبتلا به انواع بیماری های جنسی نظیر سفلیس، سوزاک و ایدز هستند.

بیایید از این بیماری خانمان سوز رهایی یابیم.tyf

منتشر شده در تاریخ: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵
,