متن آیا می دانستید افراد با گروه های خونی مختلف باید چای های مختلف و نوشیدنی های مختلف استفاده کنند؟

چای مناسب برای گروه خونی شما در مطلب زیر بیان می شود :

چای مناسب گروه خونی A

افراد با گروه خونی A افرادی تحلیل گر و احساسی هستند که زیاد در معرض استرس قرار می گیرند برای این افراد ترکیبی از گل یاس و چای سبز و گل همیشه بهار و آویشن فوق العاده خواهد بود تا هم استرس کمتری داشته باشید و هم آرامش بیشتری بگیرید.

چای مناسب گروه خونی B

افراد با گروه خونی Bمتابو لیسم کم کاری دارند .بیماری های خود ایمنی ,]چاقی و اضطراب از جمله بیماری های آن هاست .این افراد لازم است چای سبز تازه بدون هیچ افزوده ای بنوشند تا متابولیسم را افزایش دهند و یا چای ساده سیاه بدون قند مصرف کنند .

چای مناسب گروه خونی AB

گروه خونی ABافرادی هستند درونگرا و با بصیرت به همین دلیل خیلی استرس ندارند ,میل جنسی این افراد کمتر است ,به همین منظور انواع چای سبز با ترکیب نعناع و پونه ,چوب صندل ,گزنه برای این افراد مناسب است ,آن چه که به شدت توصیه می شود ترکیب چای سبز و نعناع است که برای آن ها بسیار مفید وافع می شود .

چای مناسب گروه خونی O

این افراد باید از مصرف نوشیدن شیر و گلوتن خودداری کنند .حتی اگر هیچ استرسی نداشته باشند اسید معده آن ها به شدت در طول زندگی آزارشان می دهد .چای سبز سنجا و زنجبیل برای این افراد فوق العاده است این افراد برای این که سیستم گوارشی خود را تقویت کنند در چای خود زنجبیل استفاده کنند .

نوشیدنی های مورد استفاده در گروه های مختلف خونی

نوشیدنی گروه A

دارندگان گروه Aبهتر است یک لیوان کوچک آب ولرم که داخل آن یک نصفه لیمو ترش بریزند در این صورت کمک موثری به کم کردن ترشحات دستگاه گوارش می شود .

این افراد باید روزی سه بار میوه بخورند و سعی کنند در مصرف میوه های قلیایی مثل انواع توت و آلو بیشتر توجه کنند.

نوشیدنی گروه خونی B

گروه خونی Bاز چای گیاهی ,چای سبز ,آب معمولی و آب میوه استفاده کنند .و هم چنین می توانند از نوشیدنی های گرمی مثل قهوه و چای معمولی استفاده کنند .

نوشیدنی گروه خونی O

آب میوه هایی که دارای شیرینی کمتری هستند استفاده کنند و از هرگونه نوشیدنی و یا شربت های با طعم سیب اجتناب کنند .

 

 

 

 

منتشر شده در تاریخ: ۲۷ تیر ۱۳۹۵
,