ایمیل خودتون رو وارد کنید تا هر شب جدید ترین آهنگ ها رو براتون ایمیل کنیم!

متن چند ماده عذایی موثر برای پیشگیری از سرطان

چند ماده عذایی موثر برای پیشگیری از سرطان :

این بار چند ماده غذایی برای پیشگیری و بروز سرطان برای شما می خواهیم معرفی کنیم و شما آن ها را برای خود در غذا هایتان بریزید تا به سرطان دچار نشوید و زندگی سالم با خانواده خود داشته باشید و در کنار خانواده خود لذت ببرید و اکنون ما برای شما ۴ نوع مواد غذایی معرفی می کنیم که آن ها را صرف کنید تا دچار بیماری سرطان نشوید.

  • سیر را در هر غذایی افزوده کنید و بخورید :

سیر یکی از غذا های موثر برای پیشگیری در سرطان می باشد و که به سیستم ایمنی بدن را تحریک می کند و پتانسیل بالایی بر خورد دار می باشد و برای نابودی از تومور های سرطانی بر خورد دار می باشد و سیر به میزان قابل توجهی از بروز سرطان معده جلوگیری می کند.

  • در غذای هر روز شما کلم باشد و یا اگه که در غذا شما نیست تهیه کنید و خود را با کلم سیر کنید :

کلم : یک نوع گیاه مغذی ضد سرطان می باشد که می توانید آن را مصرف کنید و بسیار توصیه می شود که اما باید توجه داشته باشید که امواج مایکروویو ۹۷ درصد از خواصیت ضد سرطانی بروکلی را از بین می برد و کارمندان چمدون توصیه می کنند که این کلم را به صورت بخارپز در سالاد و سوپ و غذا های خود اضافه کنید و استفاده کنید.

  • مغز های مقوی (( گردو و بادام و کشمش )) مصرف کنید :

مغز ها سرشار از سلنیوم می باشد و سلنیوم ماده معدنی و کمیابی می باشد که در سلولهای سرطانی را متقاعد به خود کشی می کنند و به سلول های که در حال تعمیر و بازگردانی DNA می باشد کمک می کند و طبق بیشترین آمار روی بیشتر از هزار مرد مبتلا به سرطان پروستات نشان می دهد که به سرعت این بیماری در حال رشد و تغذیه می باشد به همین خاطر است که می گویند مغز ها را بخورید تا سلنیوم بدن شما زیاد شود و در مقابل سرطان ها ایستادگی کند.

  • مصرف مرکبات خود را به ۲ وعده در روز کنید :

مرکبات خود را به ۲ وعده در روز کنید تا بیماری ها با خوردن مرکبات از بین بروند و خود را نمایش ندهند و خوردن مرکبات باعث می شود که در مقابل ویرویس ایدز مقابله کنند و در بدن شما نمانند.

منبع : بیتوته

منتشر شده در تاریخ: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
,